Lazer Epilasyon Hakkında Merak Ettiğiniz 5 Bilgi

Lazer Epilasyon Hakkında Merak Ettiğiniz 5 Bilgi

Güzelliğini Keşfet...

Epilasyon Hakkında Merak Ettiğiniz 5 Bilgi

Epilasyon Hakkında Merak Ettiğiniz 5 Bilgi

Epilasyon Hakkında Merak Ettiğiniz 5 Bilgi

 

Vücudumuzdaki istenmeyen tüyler hepimizin ortak problemi. Hemen hepimiz bu tüylerden sonsuza kadar kalıcı olarak kurtulmak için epilasyonu tercih ediyoruz. Bizim tercihiz ettiğimiz; Alexandrite epilasyon kişiyi yormadan uygulanan ağrısız ve acısız bir yöntemdir.

 

Epilasyon öncesinde ve sonrasında merak ettiğiniz 5 bilgiyi sizinle paylaşıyoruz.

1- Öncelikle epilasyonun tıbbi bir tedavi yöntemi olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle de alanında iyi bir uzman ve doğru cihaz araştırmasını mutlaka yapmalısınız.

2- Epilasyon büyük oranda kalıcıdır. 4-6 seans sonrasında tüylerde %92 oranında azalma olur. Tüyler daha ince ve açık renkli hale gelir. Bu azalma yıllarca sürer.

3- Tedaviden önceki hafta içinde ağda, sir ağda ve cımbız gibi yöntemler kullanmayın. Çünkü epilasyonun etkileyip yok edeceği kıl kökünü koparmış olursunuz. Bu da epilasyonun etkisini azaltır.

4- Tedaviden bir gün önce veya tedavi sabahı tıraş olun veya tüyleri kesin. Bu yol deriyi daha az hassas kılar.

5- Epilasyonda en çok dikkat etmeniz gereken hususlardan bir tanesi ise hamilelere, cilt enfeksiyonu gibi sorunu olanlara, kanser ve şeker tedavisi görenlere, ışığa ve güneşe alerjisi olanlara, sara hastalarına, kalp pili kullananlara, uygulama bölgesinde varis ya da uçuk olanlara epilasyon tedavisi uygulanamayacağını bilmenizdir.

Sizi Arayalım

Sizi Arayalım

Sizi arayalım
güzellik merkezi tanıtım filmi