AquaPeel

Sağlık sadece hastalık ya da sakatlığın bulunmaması değil; fiziken, ruhen ve sosyal olarak tam bir iyilik halidir.

G?zelli?ini Ke?fet...

AquaPeel

AQUA PEELİNG

Cilt güzelliği için doğallık her zaman ön plandadır. Doğallık vücuda ayrı bir güzellik kattığı herkes tarafından bilinmektedir. Kimyasal ürünler ve tedavi yöntemlerine nazaran doğal tedavi yöntemleri daha iyi sonuçlar vermektedir. Ciltte daha gerçeğe yakın etki bırakır. Kimyevi madde içeren tedaviler de çok kötü değildir. Fakat organik ve doğallığın yerini çok dolduramaz. Günümüzde teknoloji ve doğal ürünleri birleştirmek de kolay kolay bir meziyet değildir. Ancak o kadar çok gelişen uygulamalarla birlikte cilt bakımları doğru şekilde uygulanabilmektedir. Aquapell cilt bakımı için uygulanan doğal yöntemlerden biri sayılmaktadır.

Vücuda yapılan müdahalelerin yan etkilerini hissetmemek de önemlidir. Uygulanan operasyonların olumsuz yansımaması gerekir. Bu yüzden tedavilerin içinde yer alan maddeler zararlı ürünlerden oluşmamalıdır. Eskiye nazaran güzellik merkezinden uygulanan tedavilerde daha faydalı sonuçlar verilmektedir. Her alanda uygulanan bakım ve operasyonlar daha az kimyevi maddeler içermektedir. Bunun sonucunda da insanlar daha doğal vücuda sahip olabilmektedir.

Vücudun güzelleşmesini ve iyi bir görünüme kavuşması genellikle kadınlar ister. Erkekler için vücudun yaşlanması ya da ciltte lekeler bulundurması önemli değildir. Erkeklerde cilt güzelliği ikinci plandayken kadınlar da her zaman öncelikli olmuştur. Auqpell ile beraber kadınlar doğallığa bir adım daha yaklaşmaktadır. Tedavi yöntemleri son zamanda revaçtadır.

 

Cildimiz zamanla yıpranır ve ilk görünümde olması zorlaşır. Hava kirliliği, alkol, sigara, stres, yaşlılık ve daha birçok nedenle cilt yıpranır. Akne, kırışıklık ve leke gibi istenmeyen cilt hastalıklar baş gösterir. Bunların her birini auqpell ile çözebilmek mümkündür. Aqupell nedir sorusuna şu yanıt vermek mümksündür;

Kimyasal peeling işlemine gerek duymadan ve derinin alt yüzeyine herhangi bir madde enjekte edilmeden yapılan tedavi yöntemine denmektedir. Aqapell su basıncı ve vakum gücü kullanılarak yapılan işlemdir. Uygulamanın amacı cildin hasar almamasıdır. Yöntemle beraber cilt üzerinde derinlemesine bir temizlik yapılmaktadır. Dezenfekte eden bir yönünün bulunması artı bir avantaj sağlamaktadır.

Aquapell işlemi birkaç adımdan oluşmaktadır. Bu adımlarla birlikte işlem tamamlanmaktadır. Bu işlemlerin doğru uygulanması da sonucun daha verimli olmasını sağlamaktadır. Bu yüzden uygulama yapacak kişiyi seçerken dikkat edilmelidir. Güzellik merkezinde uzman kişilerden gerekli destekler alınmalıdır. Kendi başınıza bir yol haritası çizmek yanlış bir davranıştır.

Aquapell tedavisi 3 adıma göre yapılmaktadır. Bu 3 adımla tedavi süreci yürütülmektedir. Aşama aşama şeklinde ilerleyen tedavilerin belli bir sırası vardır. Bu sıra hiçbir şekilde bozulmamalıdır. Birinci aşamadan başlayarak 2 ve 3 birbirini izlemelidir. Birinci adımda vücuda uygulanacak olan deri yüzeyi temizlenir. Burada temizleme ve peeling olayı başları. 

Özel hazırlanmış olan solüsyon ile cilde 5 – 10 dakika uygulama yapılır. Bu sayede gözeneklerin ortaya çıkması ve açılması sağlanır.

Ikinci adımda Salilikasit maddesi az miktarda uygulanır. Cildin ihtiyacına göre bu işlemde 5 veya 10 dakika yapılır. Uygulamada cildin alt derinlerine inilir ve asitin emilmesi sağlanır. Bu aşamada bakteri ve parazitler temizlenir. Son aşamada ise hidrasyon işlemleri uygulanır. İkinci aşamaya benzeyen bir yöntem devam eder ve bu şekilde tedavi bitmektedir.

Aquapell faydalı bir operasyon olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Uygulama sırasında ve sonrasında gözle görülür farkları görülmektedir. Faydalı yönü sayesinde birçok uygulamanın önüne geçebilmektedir. Aquapell'in faydaları taraflarını madde madde sıralarsak;

  • Kırışıklıklarda gözle görülür derecede iyileşmeler yaşanır.
  • Akne ve leke gibi cilt hastalıklarının giderilmesine yardımcı olur.
  • Pürüzlü cilt tabakasının düzelmesine katkı sağlar.
  • Tıkanık olan gözeneklerin açılmasına yardım eder.
  • Yapılan uygulama sayesinde bir seferde antioksidan, hidrasyon, temizleme ve peeling sağlar.
  • Cildin yenilenmesine büyük ölçüde yardımcı olur.
  • Aquapel'le cerrahi müdahaleye ihtiyaç duyulmamaktadır.
  • Operasyon sonrası ciltte yan etkiler görülmemektedir.

Sizi Arayalım

Sizi Arayalım

Sizi arayalım
güzellik merkezi tanıtım filmi