G-5 Masajı

Sağlık sadece hastalık ya da sakatlığın bulunmaması değil; fiziken, ruhen ve sosyal olarak tam bir iyilik halidir.

G?zelli?ini Ke?fet...

G-5 Masajı

G-5 MASAJI

Kadınların görüntülerine hassasiyet gösterdikleri bir gerçektir. Beklentiler fazla olunca, çareler de beklentilere göre aranıyor. Özellikle yaz ayları yaklaştıkça kadınları saran bikini, mayo giyme heyecanına bir de sellülit endişesi ekleniyor. Selülit görünümünün ortadan kalkması için uygulanan G-5 masajı etkili bir yöntemdir. Yalnzıca profesyonel merkezlerde uygulanması gerekir. 

G-5 masajı için kullanılan cihaz hızlı titreşimlerle hareket eder ve aynı zamanda uygulanan bölgeye itme kuvveti uygular. Bu işlem esnasında fazla yağların yakılması ve selülit görünümünün azaltılması hedeflenir. Uygulama sonrasında ulaşılan sonuç oldukça başarılıdır. Tüm vücuda uygulanması ise bu masajı özel kılıyor. Kalça, üst bacak, kol ve popo bölgesinde selülitle savaşan G-5 masajı uygulaması pek çok kadından tam puan alıyor. 

G-5 masajı yalnızca selülitlere etki etmez. Bu masajın pek çok avantajı bulunur. Elle yapılan masajlarla kıyaslandığında 10 kat daha fazla etkilidir. 

Vücutta birikmiş olan fazla yağın yakılmasını kolaylaştırır. 

Gözle görülür şekilde bölgesel zayıflama sağlar. 

Selülit görünümünü giderir. 

Vücut üzerinde biriken negatif enerjiyi azaltır. 

Cilde esneklik verir. 

Masaj uygulanan kişide kemik ağrısı problemi varsa çözülür. 

Strese iyi geldiği tespit edilmiştir. 

Metabolizmayı hızlandırma özelliğine sahiptir. 

Ödem ve toksin attırır. 

Bütün bu etkileri G-5 masajı bünyesinde toplamaktadır. Öyleyse bu masajı yalnızca selülit giderici olarak anmak yanlış oalcaktır. 

G-5 masajı doğrudan zayıflatma özelliğine sahip değildir. G-5 masajının yağ yakımını hızlandırma özelliği sayesinde bölgesel zayıflamada etkili olduğu saptanmıştır. Vücutta biriken ödem kişide şişlik yapacağı için kilo gibi gözükür. G-5 masajı ödeminde atılmasına yardımcı olduğu için doğal olarak fiziksel görünümde de olumlu yönde ilerleme kaydedilir. Bilirkişi tarafından bu masajın yapılması etkilerinin ortaya çıkmasında da büyük rol oynar. 

G-5 masajı cerrahi bir işlem değildir. G5 adı verilen bir cihazla vücuda sinyaller gönderen dalgalar eşliğinde bu masaj uygulanır. Son derece kolay uygulanan bu masajın sonuçları da yaptıranların yüzünü güldürmektedir. G-5 masajı riskli değildir. Bu masajı bilmeden uygulamaya çalışan kişiler tarafından yapılırsa tehlikeli olabilir. Bunun sebebi ise masajın kaslar üzerinde oluşturduğu etkidir. Kasların yönünün bilinmesi ve masajın sertlik uygulamasının kişiye göre tercih edilmesi gerekir. Bu konuda profesyonel olmayan kimselere masaj yaptırılmamalıdır. G-5 masajı bu konuda eğitimi olmayan kişiler tarafından uygulandığında varis problemi yaşayanların kanama gibi istenmeyen durumlarla karşılaşmasına sebep olabilirler. Sertlik derecesi kontrol edilemediği takdirde ise bölgesel morarmaların meydana geldiği görülecektir. Tüm bunlar profesyonel olmayan kişilerin yol açtığı risklerdir. Masajın  uzmanlar tarafından bilgili bir şekilde uygulandığın herhangi bir riski olduğu söylenemez. 

G-5 masajının etkilerini tam anlamıyla görebilmek için dengeli beslenmeye özen göstermelisiniz. Düzenli spor yapmak da G-5 masajının kısa sürede sonucunu görmenizi sağlayacaktır. G-5 masajından beklenen hemen bir düzelme, sıkılaşmadır. Kişiler haftada 3 kez bu masajı yaptırdığı takdirde gözle görülür bir şekilde farklık meydana gelir. Selülit görünümünü inatçıdır. Hatta daha önce G- masajından bihaber olan insanlar bir masajla selülitten kurtulamayacakların düşünürler. Günümüzde selülitle en etkili baş etme yöntemi G-5 masajıdır diyebiliriz. Uzmanınızın tavsiyesi doğrultusunda seanslara düzenli gelerek maximum 7 cm’ye kadar incelme olabileceğini biliyor muydunuz? Senelerce selülit ve çatlaklar üzerine denemediğiniz yöntem kalmadıysa bir de G5 masajına şans verin. Bu etkili masaj tekniğinin bu kadar hızlı çözüm olduğuna şaşıracaksınız. 

Sizi Arayalım

Sizi Arayalım

Sizi arayalım
güzellik merkezi tanıtım filmi